other.

justin bieber♥

31. ledna 2013 v 21:58 | little annien.
ahojte.
promiňte , že jsem se tak dlouho neozvala ale vážně mě to nebaví ... tohle bude takový názorový článek na JB + na konec článku přidám ještě 'deníček':)
promiňte že píšu bez velkých písmen , ale je to pro mě tak lepší)

třetina lidí justina nemá justina ráda. ale většina lidí ho i zbožnuje. jako já. většina lidí z těch, kteří ho nenávidí , mu jen závidí. závidí mu jeho krásu.
slávu.
majetek.
že se sám dostal takhle vysoko.
že ho obdivují miliony holek i kluků.
je mu co závidět! sám se dostal takhle vysoko , teda s pomocí jeho mamky , která zveřejnila jeho videa na youtube. ne jako 1D , že byli v x factoru a tak se proslavili , ne nic proti nim nemám , jsem belieberka i directionerka , ale jen říkám , že justin se dostal na vrchol sám . je krásnej , roztomilej . respektuju lidi , kterým nevadí. ne že by ho nenáviděli , prostě na něho nemají třeba žádný názor. to ano , to respektuju, ale že mu hned začnou nadávat , jaká je to buzna, gay, teplouš a tak podobně. tohle vážně nenávidím. ať hejtují až dokážou to co on. jak může být buzna nebo gay , když měl selenu? prostě mu jen závidí. gay je kluk, který je na kluky a ne kluk , který dobře vypadá a dobře se obléká. nebo chcou být jako ostatní .. když ho někdo jiný 'nenávidí' , tak chcou být stejní a tak ho taky nenávidí. a přesně tohle nechápu.
je taky škoda , že se rozešel se selenou , určitě mu chybí :) jak teď putuje po internetu a v televizi , jak ošahává fanynky. říkala jsem mamce , že by to byl můj nejlepší okamžik v životě! (:D:D)
prostě já ho respektuju , mám ho ráda , jeho hudba dává smysl a je to prostě borec!:3 miluju ho:')

promiňte , už ani nevím co bych k němu napsala. jaký názor na něho máte vy?
respektujete ho?
jste belieberky?
nebo ho taky nenávidíte?-.-
tento týden byl skvělej:))))))
ve středu jsme byli spojení s béčkem a v infošce jsem se strašně nudila , protože nám šel pomalu net:D a tak jsem začala hrát csko:D a teď všichni kluci kolem mě si stoupli a sledovali jak to hraju:D a žeprej sem v tom dobrá!:3 hráli i proti mě:D ..vždycky upe když sem někoho zabila tak všichni 'ouuuu' :DDD:') a to jsem to hrála asi po druhé v životě kámo hej:D ale sem ráda , začalo mě to bavit , tak to hraju už i doma:DDDD:P
zítra jedu do prahy:) budu tam do neděle:) v pátek jdeme na hrad , do zlaté uličky a tam někam.. v sobotu do paladia a večer na koncert :333 a v neděli jdeme do nějakýho herního centra , vůbec nevím!:D prej je tam 400 herních automatů nebo co:D ale tak těším se celkem na všechno:)!! to bude srandááá , kámoška tam chce skákat GS před hradem (y) why not:DD ale doufám , že si to tam užijem:) kdyžtak vám sem ještě napíšu a dám vám sem fotky odtamtud:)))))) jou , přemluvila sem mamku , ať mi tam půjčí foták!:D nechtěla mi ho půjčit:X:D
no nic , já asi půjdu spát , ráno celkem brzo vstávám... tak se mějte:) dobrou:)
 
 

Reklama