inspiration.

Módní styly

2. května 2013 v 10:00 | little annien.
Napadl mě takový článek. :) že bych napsala několik stylů , k nim obrázek + krátký text :) snad se článek bude líbit :P

1. Barbie

Růžová, růžová, růžová. Ale ne každá holka, která má ráda růžovou je barbie :-) I když to tak bohužel někdo bere. Upravené nehty - většinou růžovým lakem. Upravené vlasy - většinou blonďaté. Slušná slovní zásoba - žádné vulgarismy. Zdravá strava. Vždycky upravená. Nikdy nemá rozcuchané vlasy, okousané nehty nebo oloupaný lak. Líčení ? Stíny, řasenka, makeup, pudr, konturování obličeje. Pořád si kontroluje vzhled, jestli náhodou nemá rozmazanou řasenku, ale to asi každá holka :D. Rády nosí sukně, šaty a lodičky.

2. Crazy

Výrazné barevné líčení, crazy oblečení - barevné, neobyvklé. Různé míchání barev na oblečení. Trika s potiskem, roztrhané šortky a korále - přesně tak. Používají ho hlavně lidé se smyslem pro humor. Nestydí se a nebojí se názorů ostatních kolem nich.

3. Elegantní

Většina dívek, žen i holek chce být elegantní. Šaty nebo třeba ryfle, triko a pásek jako vidíte na obrázku. Elegantnost poznáte na první pohled:).

4. Hip hop

Uplé triko, volné kalhoty, volná mikina, botasky, kšiltovka s rovným kšiltem aneb. bejska. Přesně tohle je hiphop styl. Tento styl je vhodný jak pro muže, tak pro ženy. Trička někdy dost odvážná.

5. Hippie

Čelenka nebo cop na čele. Dřevěné korálky, náramky přátelství, peace přívěsky. Líčení je na tobě.

6. Retro

Líčení málo, ale výrazné. Tmavá rtěnka, černá linka na očích nebo kouřové líčení. Barva vlasů nejčastěji plavá. Oblečení působí staromódně, ale opak je pravdou. V dnešní době je módních hodně věcí. Puntíkaté, proužkované nebo kárované oblečení je to pravé ořechové.

7. Vintage

Nosí se většinou šaty po kolena nebo tuniky. Pokud najdete nějaké věci u babičky na půdě, je to přesné pro tento styl. Řetízkové hodinky, květovaný vzor, přívěšky zalité pryskyřicí.

ČLÁNEK JSEM CELÝ PSALA SAMA, OBRÁZKY JSOU Z GOOGLU. KOPÍRUJEŠ? NAHLÁSÍM TĚ.
článek mi zabral asi hodinu, takže prosím nekopíruj.

Snad se článek líbí a inspirujete se:)))
 
 

Reklama